O nás

Realizujeme kompletní rekonstrukce bytů za přijatelné ceny

Naše stavební společnost Scorra spol. s r.o. poskytuje od počátku svého působení na českém trhu kvalitních služby v oblasti rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů nebo adaptace nebytových prostor.

Odborné stavební práce nabízíme v Praze, Praze 5, Praze a okolí a středních Čechách.

Zaměstnáváme pouze zkušené řemeslníky s dlouholetou praxí v oboru. Vždy pracují s maximálním nasazením. Zajišťujeme pro ně pravidelná školení a jsme držiteli mnoha certifikátů o absolvování odborných školení a kurzů. Naše společnost je pojištěna pro případ způsobení škody. Používáme legálně zakoupený software. Využíváme moderní technologické postupy a vlastníme nejvýkonnější stroje a zařízení.

Přemýšlíte o rekonstrukci bytu? Nevyhovuje vám současného bydlení? Chcete modernější interiér? Vyplňte poptávkový formulář a naši odborní zaměstnanci vás budou kontaktovat v nejkratší možné době. Sdělte nám svůj záměr a finanční rozpočet a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci. Zajistíme vše od návrhu až po realizaci. Garantujeme dodržení sjednaných lhůt a odsouhlaseného rozpočtu.

Hledáte inspiraci? Využijte naše perfektní služby. Máme nápady, tvůrčí myšlení a jsme kreativní. Navrhneme pro vás dokonalé bydlení. Spojujeme funkčnost s moderním designem. Scorra spol. s r.o. spolupracuje se špičkovým bytovým architektem, který ví jak na rekonstrukce bytů a domů. Domluvte si osobní schůzku a řekněte mu své představy a přání. Zbytek už nechte na nás.

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte zavolat nebo napsat e-mail.

Mezi naše hlavní činnosti patří rekonstrukce bytů a inteligentní řízení budov.

Dále si u nás můžete objednat:


  • Rekonstrukce bytového jádra


  • Rekonstrukce koupelny


  • Rekonstrukce domů


  • Adaptace nebytových prostor

Pokud hledáte naši úspěšnou stavební firmu na internetu, zadejte některé z klíčových slov podle lokality, ve které bydlíte rekonstrukce domů Praha, rekonstrukce domů Praha 5, rekonstrukce domů Praha a okolí nebo rekonstrukce domů střední Čechy.

Designové a funkční bydlení od Scorra spol. s r.o.!

S námi vás bude rekonstrukce bytů a domů v Praze bavit!

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte zavolat nebo napsat e-mail