Rekonstrukce domů

Komplexní rekonstrukce domů přesně podle vašeho stylu

Každá rekonstrukce je nejen časově, ale i finančně nákladná a proto si zakládáme na tom, aby se rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce domu povedla přesně podle našich představ.

Jak tedy udělat se starého bytu nový? Základní kámen každé rekonstrukce je dobrý projekt, který nám ušetří spoustu práce, času a peněz. Dobrá rada se vždy hodí a pomocná ruka rovněž. Proto je skvělá volba obrátit se na odborníky, například na stavební firmu Scorra s.r.o., která působí v Praze, Praze 5 a Praze a okolí.

Dispoziční řešení starého bytu nám přestalo vyhovovat a tak jsme se rozhodli pro radikální změnu a bourání. Ano, je to možné, ale bez povolení a konzultaci statika se to neobejde.

V rámci komplexní rekonstrukce bytů si u nás můžete objednat:

Rekonstrukce bytu si vyžádá zřejmě i renovaci podlahy. Pokud chceme, aby naše podlaha vypadala skvěle, musíme dobře vyrovnat podklad. Povrch podlahy je pak již na naší volbě. Široký výběr materiálu, který se nám nabízí, je vskutku veliký. Dřevěná podlaha vypadá luxusně, ale do panelákového bytu se moc nehodí. Laminátové plovoucí podlahy, marmoleum nebo vinyl jsou materiály, které jsou nejen moderní, ale velice snadno se udržují. Záleží na našem vkusu a stylu.

I odbornou radu a nejen to můžeme najít u pražské firmy Scorra s.r.o., která má profesionální pracovní tým a pole působnosti v Praze, Praze 5, Praze a okolí. Ochotně nám také sestaví cenovou kalkulaci a poradí i s dalšími problémy při rekonstrukci bytu.

Velká změna

Zásadní změnou při rekonstrukci bytu nebo rekonstrukci domu je skvělý pocit z nové koupelny nebo nové kuchyně. Jsou to dvě místnosti, které investorovi vždy navodí dobrou náladu, pocit luxusu a pocit, že zrovna ta jeho rekonstrukce je ta nejlepší.

Rekonstrukce koupelny nám dává prostor pro originalitu a jednoduchost, barevnost a nadčasovost. Například zářivě bílá keramika kombinovaná s kontrastním masivním dřevěným nábytkem reprezentuje život sebevědomých a aktivních lidí, kladoucích důraz na funkční kvalitu.

Oproti koupelnám si rekonstrukce kuchyně v průběhu let získala jakousi kvalitativně novou svobodu. Jsou zde různé možnosti kombinací materiálu a uspořádání. V současných kuchyních lze tedy nalézt vše od nových vylepšených spotřebičů a pomocníků do kuchyně až po materiál, ze kterého je vyrobena. A při výběru se estetickému cítění meze a fantazii meze nekladou.

Pokud bychom chtěli celý byt nebo spíše rekonstrukci bytu co nejvíce pozvednout, vždy jsou to obyčejné a základní věci, jako jsou malby, podlahy a dveře. Na ty se návštěva zaměří nejdříve. Potom je to samozřejmě kuchyně a koupelna. Vždy si jde někdo umýt ruce nebo si jde pro skleničku do kuchyně.

Dále provádíme:


  • Rekonstrukce bytového jádra


  • Rekonstrukce koupelny


  • Rekonstrukce domů


  • Adaptace nebytových prostor

Život je změna

Každý se jednou rozhoduje koupit si byt či dům, nebo ho alespoň zrekonstruovat. Nejlepší podmínky na rekonstrukci domu jsou vždy v letních teplých měsících, kdy nám pěkné počasí pomůže ve spoustě věcí. I k dobré náladě.

Zima dává domům pěkně zabrat. Střecha, fasáda, dlažba a mnoho dalších prvků jsou přes zimu vystavovány nepříznivým vlivům přírody a na jaře vyplouvají na povrch nedostatky. Proto je na řadě rekonstrukce domu ať už z venku nebo zevnitř. A navíc, život je přece změna…..

Stejně jako s podlahou nám může pomoci pražská stavební firma Scorra s.r.o., tak třeba i s novou koupelnou či kuchyní nám rádi pomohou odborníci této firmy. Od projektu až po samotnou realizaci.

Rekonstrukce domu zvenku

Pokud chceme, aby nám dlažba chodníku ještě dlouho sloužila, je třeba ji řas od času vyčistit. Stejně jako podlaha uvnitř domu, je i „podlaha“  venku důležitým prvkem pro dům. Proto je třeba o ni pečovat. V případě, že se nám přestane z jakéhokoliv důvodu líbit, můžeme ji při rekonstrukci domu vyměnit za novou. Nabídka je široká.

Dobrým rádcem a pomocníkem nám může být odborná firma, která svou práci dělá spolehlivě a kvalitně. Jednou z nich je například firma Scorra s.r.o., která působí především Praha, Praha 5 a Praha a okolí. Patří mezi nejúspěšnější stavební firmy u nás a stále své služby nejen rozšiřují, ale také zdokonalují.

Rekonstrukce domu zevnitř

U rekonstrukce domu zevnitř se nabízí hned několik možností. Nejen, že můžeme začít hned podlahou, ale můžeme rekonstruovat dům prakticky celý.

Pokládka podlahy je důležitá už z toho důvodu, že samotná podlaha dodá samotnému domu své kouzlo. Rekonstrukce domu navíc nabízí popustit trochu uzdu fantazii. Stále moderní je dřevěná podlaha, která nám do domu vnese kousek přírody. A může nám posloužit i několik desítek let.

Pokud si z jakéhokoliv důvodu netroufnete na pokládku podlahy ať už dřevěné či laminátové, můžete se obrátit na profesionály firmy Scorra s.r.o.

Jsme odbornící na rekonstrukce domů v Praze

Rekonstrukce domu nám může otevřít bránu do světa stavebních úprav a možností a také našich přání. Málokdo si uvědomí, že první dojem při vstupu do domu či bytu je vlastně jeden z nejdůležitějších. Na někoho může náš zrekonstruovaný dům působit příjemně, domácky a pohodlně, na jiného může působit pesimisticky a chladně. Co se líbí jednomu, druhému se zamlouvat nemusí. Ale hlavní slovo máme přece my a především naše pocity.

Proto při rekonstrukci domu dejme tedy na první dojem, na náš vkus, na naše pohodlí a na zkušené rady odborníků.

Pokud odborníky na rekonstrukci domu v Praze teprve hledáme, můžeme je nalézt třeba na internetu. Jednou z firem nabízejících stavební úpravy od pokládky podlahy až po montáž kuchyně je například firma Scorra s.r.o., která působí především Praha, Praha 5 a Praha a okolí.

S námi vás bude rekonstrukce domů v Praze bavit!