Rekonstrukce koupelny

Komplexní rekonstrukce koupelny přesně podle vašeho stylu

Z hlediska náročnosti i časové tísni se řadí rekonstrukce koupelny k nejnáročnějším renovacím v bytě či domě. Právě pro její náročnost je velice dobrým tahem investora spolupráce s odbornou firmou, která nám spolehlivě poradí, vykoná práci a my budeme tak spokojeni.

Právě na rekonstrukci koupelny, ale i rekonstrukci domu či bytu je tu například stavební firma Scorra s.r.o., která se zaměřila převážně na malé panelákové koupelny. Její pole působnosti je především Praha, Praha 5 a Praha a okolí.

Koupelna netradičně

Každá místnost v bytě má svoje specifika a panelákové koupelny jsou si velmi podobné. Jde ve většině případů o opravdu malý prostor, který má sloužit celé rodině, a na to bychom při rekonstrukci koupelny měli určitě pamatovat.

Zde je také třeba zmínit i to, chceme – li koupelnou spojenou s wc nebo nikoliv. Je to zásadní problém, který by si měl investor ujasnit hned na začátku každé takové rekonstrukce. V některých případech se prostor o něco zvětší, ale neočekávejme nic převratného.

Moderní rekonstrukce koupelny

Pokud se rozhodneme pro pomoc profesionála, například pražské firmy  Scorra s.r.o., která působí převážně v Praze, Praze 5, Praze a okolí, můžeme nalézt řešení pro novou koupelnu třeba i tam, kde bychom to nečekali.  Netradiční řešení rekonstrukce koupelny je vždy nová výzva.

Protože si moderní doba žádá i moderní bydlení, není vůbec neobvyklá rekonstrukce koupelny třeba v podkroví domu nebo dokonce v jeho sklepních prostorách. Stačí mít trochu fantazie, dobrý projekt, správnou firmu a chuť do práce.

Dále provádíme:


  • Rekonstrukce bytového jádra


  • Rekonstrukce bytů


  • Rekonstrukce domů


  • Adaptace nebytových prostor

foto12

I zde může být nápomocná stavební firma Scorra s.r.o

Právě koupelna v podkroví je výborným a praktickým řešením, jak prostor pod střechou dokonale využít a k němuž se v současné době uchyluje mnoho domácností. Velká střešní okna, kterých je na trhu také dostatek, dodávají místnosti nejen přirozené světlo, ale i působivý výhled. A navíc, skvělý relax v horké lázni s noční oblohou nad hlavou je přece tak romantický. Zkrátka prostorové využití podkroví posouvá dosavadní možnosti koupelen na kvalitativně vyšší úroveň. Rekonstrukce koupelny v podkroví má tedy zelenou.

Velmi netradiční, leč estetickou úroveň má rekonstrukce koupelny ve sklepním prostoru či suterénu. Výborně se hodí jako atraktivní koupelna pro hosty nebo pro majitele k doplnění například o saunu. Při správném neprojektování a následné realizaci může vzniknout nádherná oáza klidu a relaxace.

Pokud odborníky na rekonstrukci koupelny v Praze teprve hledáme, můžeme je nalézt třeba na internetu. Jednou z firem nabízejících stavební úpravy od pokládky podlahy až po montáž kuchyně je například firma Scorra s.r.o., která působí především Praha, Praha 5 a Praha a okolí.

S námi vás bude rekonstrukce koupelny v Praze bavit!