Rekonstrukce bytového jádra

Komplexní rekonstrukce bytového jádra přesně podle vašeho stylu

Když jste unavení po náročném pracovním dni, když si chcete odpočinout, když chcete relaxovat ve dvou, zkrátka když chcete zregenerovat své tělo v horké lázni ve vlastní koupelně, je důležité, aby koupelna splňovala nejen hygienické prostředí, ale také se v ní člověk musí cítit dobře.

Rekonstrukce bytového jádra je dobrým startem pro kvalitní bydlení a zvyšuje se tím i hodnota bytu. Dispozice koupelny je důležitým bodem pro rekonstrukci bytového jádra už i proto, že taková rekonstrukce není na pár dnů, ale na několik let. Výbornou pomocí je návrh řešení od profesionálů, například firma Scorra spol. s r.o., která má své pole působnosti v Praze, Praze 5 a Praze a okolí, nabízí svým zákazníkům nejen profesionální práci, ale také odborný návrh a dispoziční řešení rekonstrukce bytového jádra.

Rekonstrukce bytového jádra

Důležitým rozhodnutím celé rekonstrukce bytového jádra je také fakt, zda chcete být wc samostatné nebo spojené s koupelnou. Někdo preferuje soukromí a někomu nevadí, že koupelna, jako velká místnost bude spojena s wc.

Většina koupelen je staršího data a rekonstrukci si určitě zaslouží. Musíme počítat nejen s rozpočtem, ale také s koncovými pracemi, které doladí celou rekonstrukci koupelny do zdárného konce. Proto se nebojme rekonstrukce koupelny a směle do toho! Třeba s firmou Scorra spol. s r.o., působící v Praze, Praze a okolí.

Jak zvětšit koupelnu

Všichni moc dobře víme, že panelákové koupelny nejsou nikterak velké, a proto každý rád uvítá větší prostor.

Optické zvětšení prostoru při rekonstrukci koupelny nebo rekonstrukci celého bytového jádra je možné například s velkoformátovými dlaždicemi a světlými barvami. Zrcadla jsou také dobrým řešením pro optické zvětšení prostoru. Firma Scorra spol. s r.o., která nabízí své služby v Praze, Praze a okolí, má i širokou nabídku obkladů a dlažeb, takže se společně s odborníky  firmy  Scorra spol. s r.o. můžete poradit na nejlepším řešení i vhodných obkladech.

Nezapomínejte ani na světlo. To přidá nejen teplo do místnosti, ale skvěle nastavené světlo například na zdi a u zrcadel umí dobře nasvítit tvář.

Dále provádíme:


  • Rekonstrukce bytu


  • Rekonstrukce koupelny


  • Rekonstrukce domů


  • Adaptace nebytových prostor

Pohodlí především

Když už se pustíme do rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra, musíme mít předem jasno, jak si vše představujeme. Někdo se připojí k těm, kdo se rád „naloží do vany“ nebo k těm k druhým, co mají rádi sprchu. Výsledek celé rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra ale vždy stojí za to. Jde přece o naše pohodlí, náš komfort, naši relaxaci….

S námi vás bude rekonstrukce bytového jádra Praze bavit!